6 příkladů, kde jsme vodili proud

Během tří let pro mne pan Dvořák úspěšně realizoval několik projektů (restaurace De Canto Praha, prodejna Wine & More Praha, restaurace BriccoExpress Praha a Burghotel Norimberk). Předáno bylo vždy včas, v požadované kvalitě a celkově bez potíží. Jeho zaměstnanci pracovali fundovaně, kompetentně a s patřičným úsilím. Stejně poctivě přistupovali i k menším zakázkám a drobným opravám.

Martin Hradil, jednatel společnosti MELEO Praha s.r.o.

Václav je mým dvorním dodavatelem elektroinstalací již dlouhou řádku let, kdy jsem ho využíval jak ve firmě Microsoft, s.r.o. na Novodvorské ulici, tak při soukromých rekonstrukcích bytů. Vřele doporučuji.

Milan Hrabovský, ředitel divize vývoje Microsoft, s.r.o Praha

Pro rekonstrukci našeho bytového domu jsem si vybral společnost Václav Dvořák, ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE na základě svého osobního výběrového řízení, kdy kritériem nebyla pouze cena, ale profesionalita, osobní přístup a kvalita. Realizace proběhla plně podle mých očekávání a požadavků.
Ocenil jsem, že se všichni pracovníci chovali profesionálně, odváděli kvalitní práci a plně respektovali moje časové požadavky. S celkovou kvalitou i konečnou cenou zakázky jsem byl spokojen a mohu říct, že pokud budu dělat další podobný projekt, rád se opět obrátím na pana Dvořáka. Tuto společnost směle doporučím ostatním!

Martin Marek, bytový dům Praha 8 Libeň

S firmou pana Dvořáka spolupracujeme již 9 let, snaha o stoprocentní výsledek je samozřejmostí. Rychle reaguje na nenadálé požadavky a kvitujeme citlivý přístup k provozu naší firmy, neruší její chod.

Pavel Truksa, jednatel firmy Attack promotion s.r.o. Praha 10

Firma Václav Dvořák, Elektroinstalační práce v našem domě rekonstruovala elektro rozvody, provedla kabeláž HDV, dodala nové rozvaděče, přívody do bytů a nebytových prostor, dále také svítidla s pohybovými čidly a nouzová svítidla při výpadku proudu. Spokojení jsme nejen s kvalitou dodávky, ale i např. s tím, že prostory, ve kterých pracovali, po sobě řádně uklidili.

Martina Smetanová, místopředsedkyně SVJ Maiselova ul., Praha 1

Firma pana Dvořáka nám v domě prováděla celkovou rekonstrukci elektroinstalace, včetně elektroměrových rozvaděčů, montáže vstupního tabla s domácími telefony, osvětlení společných prostor, rozvodů pro tel., společnou anténu a internetovou síť. Práce proběhly dle smluvených podmínek a v daném termínu bez jakýchkoliv problémů. Navíc pan Dvořák přispěl i nápady, které celkovou rekonstrukci vylepšily a do budoucna usnadnily další případné práce. I po záruční lhůtě máme od pana Dvořáka zajištěnou údržbu a včasný servis.

Lenka Plochová, SVJ, bytový dům Roháčova 113, Praha 3

Bytový dům Roháčova Bytový dům Roháčova


Také jinde jsme zanechali stopu...

V roce 2014 jsme se nenudili.

Nejvíc nás zaměstnala rekonstrukce třípatrové budovy se suterénem (714m2) ve Vršovicích, Nad vinným potokem 4, Praha 10. Původně v havarijním stavu, nyní multifunkční objekt - kanceláře, sklady, učebny pro výuku, byty atp. Silnoproud, kabeláže, nové rozvaděče, svítidla, hromosvod. Slaboproud – PC síť, EZS, kamery, anténní a satelitní rozvody, ozvučení projekčního sálu.

20 prodejen drogeria Teta - tolik jsme jich zvládli po celé České republice. Remodeling stávajících i vybudování nových prodejen ve spolupráci se stavební společností BOINT s.r.o. Na obzoru jsou další.

Zrekonstruovali jsme několik bytů v Praze, pár nových restaurací, včetně nové části oblíbené Restaurace U Kašpárka v Praze Strašnicích. (Byty silnoproud nové kabeláže, rozvaděč, svítidla. Slaboproud – anténní rozvod, PC síť, O2 telefonní linka.)

Provedli jsme rekonstrukci bytového domu Maiselova 8, Praha 1. Zde šlo o celkovou výměnu elektroměrových rozvaděčů s novými kabely a osvětlení schodiště přes pohybová čidla.

2014 - rekonstrukce - multifunkční objekt (Praha Vršovice)
2014 - rekonstrukce - multifunkční objekt (Praha Vršovice)
2014 - interiér drogerie TETA - LED svítidla
2014 - interiér drogerie TETA - LED svítidla
2014 - prodejna drogerie TETA - Praha Žižkov
2014 - prodejna drogerie TETA + Praha Žižkov
2014 - Hotel U Hájků na Praze 1 - recepce - veškeré elektrorozvody
2014 - Hotel U Hájků na Praze 1 - veškeré elektrorozvody


A v minulých letech...

FOTEX Česká republika, GRAND OPTICAL

místo: Praha, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Zlín, Bratislava, Trenčín, Nitra, Košice.

Nové elektrické rozvody pro osvětlení a zásuvkové okruhy, kabeláže, zapojení PC sítí a dalších technologií v prodejnách brýlí v obchodních centrech v Čechách a na Slovensku.

FOTEX Česká republika, GRAND OPTICAL FOTEX Česká republika, GRAND OPTICAL FOTEX Česká republika, GRAND OPTICAL

Celková rekonstrukce bytového domu S. K. Neumanna 33, Praha 8

Nová kabeláž HDV od pojistkové skříně na ulici. Montáž nových elektroměrových rozvaděčů ve dvou patrech bytového domu, nové kabeláže k jednotlivým bytům, osvětlení společných prostor a kabeláže anténních rozvodů, telefonů O2, domovních telefonů, kamerového systému, PC sítě a autonomních kouřových hlásičů. Nové elektrické rozvody pro všech deset nových bytů.


Rekonstrukce bytů, rodinných domů v Praze a středních Čechách

Rekonstrukce bytů, rodinných domů Rekonstrukce bytů, rodinných domů Rekonstrukce bytů, rodinných domů Rekonstrukce bytů, rodinných domů